Szklarska Poręba: SnowPark (nieaktywna)

SnowPark (nieaktywna)

SnowPark

Zobacz obrazy z 21 kamer

SnowPark w Szklarskiej Porębie

Obraz z kamery w dużej części oddaje urok tego pięknego miejsca. Hotel Bornit jest jednym z najwyżej położonych czterogwiazdkowych hoteli w Karkonoszach, co zapewnia przepiękne widoki z tarasu hotelowego (który mieści się aż na 15 piętrze), oraz okien pokoi gościnnych. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, lodówkę oraz łazienkę. Po całodziennych wędrówkach po górach czy też szusowaniu na stokach, turyści na terenie kompleksu hotelowego do dyspozycji mają szereg atrakcji między innymi: saunę, pełnowymiarowy basen oraz siłownię. Znajdziemy tu również restaurację, która specjalizuje się w kuchni staropolskiej.

Jednym z wielu zalet Hotelu Bornit jest bliskie położenie snowparku, gdzie amatorzy ostrej jazdy mogą się wyszaleć, znajdziemy tu przeszkody oraz wyciąg orczykowy o długości 290 metrów. Cały stok narciarski jest ratrakowany oraz oświetlany, dzięki czemu możliwa jest jazda po zmroku. Sporadycznie na terenie snowparku odbywają się zawody oraz sesje zdjęciowe.

Przykładowy obraz z kamery

Hotel Bornit bez wątpienia nie należy do najtańszych, jednak osoby z mniej zasobnym portfelem do dyspozycji mają wiele tańszych kwater prywatnych oraz pensjonatów, może bez basenu, sauny i telewizji satelitarnej ale są to dodatki, które nie są niezbędne w trakcie urlopu w górach. Hotel położony jest przy ulicy Mickiewicza niecałe 1.5 kilometra od ośrodka narciarskiego SkiArena Szrenica oraz około 1 kilometra od centrum Szklarskiej Poręby.